Zainstaluj flashplayera

STUDIA MBA


Leadership MBA


Miejsce: Warszawa
Edycja: NOWOŚĆ


Kto organizuje studia MBA ?

Studia prowadzi Chrześcijańska Szkoła Przywództwa w ramach Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem.

WSZP

ChSP

Jak wyróżniamy się na rynku?

Wyróżniamy się jako pierwsze w Polsce studia podyplomowe z programem MBA podjęte w kluczu wyższych wartości, a ponadto jako pierwszy kierunek Leadership MBA w kraju.

 • Nastawienie na praktykę. Wykładowcy są proszeni, aby dzielić się własnymi doświadczeniami: sukcesami, błędami, porażkami, studiami przypadku, dylematami moralnymi i wyzwaniami.
 • Urozmaicamy zajęcia poprzez realizację ćwiczeń, projektów, symulacji, warsztatów, studiów przypadku, dyskusji – aby dać studentom możliwość aktywnej partycypacji. Wówczas bowiem najskuteczniej się uczymy i zapamiętujemy.
 • Klub alumnów. Organizowane będą cykliczne spotkania i networking.

Student dzięki Szkole stanie się wyjątkowym, pewnym siebie specjalistą, menedżerem i liderem mającym dobry wpływ na otoczenie, a także odnoszącym sukcesy w życiu osobistym.

Czy MBA pomoże mi w karierze?

 • Czy wiesz, że szefowie największych i najdroższych firm na świecie są absolwentami MBA? CEO takich firm jak Walmart, Chevron, Apple, GM, Ford i wielu innych to niemal bez wyjątku absolwenci studiów MBA!
 • W naszym kraju absolwenci MBA to również elita! Zajmują czołowe stanowiska w organizacjach i mają realny wpływ na podejmowane decyzje.
 • Zarobki absolwentów to średnio 15 tys. zł netto miesięcznie, a grupa ponad 25% z nich zarabia powyżej 25 tys/mc. (Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2012 roku)

Czy warto zatem zrezygnować przez dwa lata z obiadów na mieście* i przeznaczyć te pieniądze na edukację o światowym standardzie? Ta inwestycja może się zwrócić znacznie szybciej, niż mógłbyś się spodziewać.

Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i mieć wpływ na kluczowe decyzje w swojej organizacji (lub zbudować własną), kierować własnym zżyciem i dobrze przy tym zarabiać, to MBA jest najlepszym rozwiązaniem.

Serdecznie Cię zapraszamy na dwuletnią przygodę, w trakcie której nabędziesz wiedzę, doświadczenie i kompetencje do czynienia wielkich dzieł: staniesz się skutecznym menedżerem, poprowadzisz z sukcesem firmę lub organizację, przekonasz ludzi do siebie i zrealizujesz swoje marzenie.

Cztery korzyści

 • Pierwsze studia w Polsce kształtujące skutecznych przywódców w oparciu o uniwersalne wartości społeczne i moralne oraz twardą wiedzę menadżerską.
 • Kadra dobrana tak, aby przekazywać tylko użyteczna wiedzę i umiejętności praktyczne.
 • Student wychodzi gotowy do zajmowania najwyższych stanowisk przywódczych i managerskich oraz skutecznego prowadzenia własnej firmy.
 • Znajomości nawiązane na kierunku mają szansę stać się znajomościami na całe życie, a kontakty opierać się będą o wspólne, fundamentalne wartości. Jest to korzystne dla nawiązania głębszych przyjaźni.

Dla kogo?

 • Pragniesz zmiany? Chcesz rozwoju, ambitnych wyzwań, szansy na pokazanie światu ile jesteś wart? Chcesz wreszcie przejąć kontrolę nad własnym życiem, osiągnąć niezależność – założyć rodzinę, zbudować dom, otworzyć własną firmę bądź fundację i być własnym szefem?
 • Czy ty też chcesz stanąć na czele swojej grupy, organizacji, dokonywać zmian i wyznaczać nowe kierunki? Chcesz prowadzić ludzi i pomóc im wydobywać to, co w nich najlepsze?
 • Chcesz uzupełnić wiedzę, zakres kompetencji menedżerskich, mieć poczucie bycia dobrze przygotowanym do nowej roli?
 • A może masz wrażenie, że utknąłeś? Nie wykorzystujesz w pełni i nie rozwijasz swego potencjału? Masz poczucie, że życie przecieka Ci przez palce?